Offering you a complete choice of products which include universal furniture bar 2+1 set (blue).
₹ 29000 / Piece Get Latest Price
| Set Type | Bar set |
| Set Contents | 5 Piece Set |
| Primary Material | Rattan |
| Brand | Universal Furniture |
| Color | White |
| Weight | 17 kg |
| Table Dimension | 70 x 70 x 70 cm (H x W x D) |
| Chair Dimension | 78 x 50 x 50 cm (H x W x D) |
| Warranty | 3 Years |
Universal furniture presents A Delightful 5 piece set includes a beautiful 1 table with 4 chairs. This simple and sleek table and chair provides a comfortable seating option in your garden, living room or balcony. It is made up of rattan material. Table without glass.
Inderjeet Sahu (Owner)
Universal Furniture
Plot No 14, Kadam Vihar, Near Bheru Ji Temple Benad, Benar Road
Jaipur - 302012, Rajasthan, India