Prominent & Leading Manufacturer from Jaipur, we offer universal furniture table with chairs set.
₹ 15999 / Set Get Latest Price
| Material | MS |
| Color | Light Brown |
| Usage/Application | Garden,Outdoor & Indoor |
| Set Contains | 1 Table with 2 Chairs |
| Brand | Universal Furniture |
| Overall Height | 78 cm |
| Seating Height | 57 cm |
| Width | 58 cm |
| Depth | 53 cm |
| Weight | 18.1 kg |
Inderjeet Sahu (Owner)
Universal Furniture
Plot No 14, Kadam Vihar, Near Bheru Ji Temple Benad, Benar Road
Jaipur - 302012, Rajasthan, India